Aktualny status
Nie jesteś zapisany/a
Cena
199.88
Zacznij już teraz!

Zapraszam na proces, który aktywuje i przemieni Twoje dotychczasowe postrzeganie Rzeczywistości.

Zanurz się wraz ze mną w Wibracyjną Przestrzeń Wszelkich możliwości i zdecydowanie wybierz z tego całego wachlarza możliwości SZCZĘŚCIE.

 

Ten wewnętrzny stan jest jedynym warunkiem, by w rezonansie spotkać się z tymi potencjałami, które wydają się nieosiągalne. Podkreślam WYDAJĄ SIĘ NIEOSIĄGALNE, ponieważ zakres twoich aktualnych wibracji, nie pozwala się dostroić do Życia opartego na prawdziwej lekkości.

Przemiana

Jeśli wierzysz, że jesteś ofiarą losu i twoje życie jest zdeterminowane programami, zapraszam, to odpowiednie miejsce, by uwolnić ten ciężar. Jeśli, wciąż masz wrażenie, że stoisz jedną stopą w nurcie rzeki, a drugą na zewnątrz, zapraszam, czas opowiedzieć się po swojej stronie.

 

Jeśli, uważasz, że jeszcze długa droga przed tobą, to zapraszam, by obnażyć iluzoryczność każdej z nich.

 

Zatrzymaj się w pogoni za czymkolwiek, po prostu zdecyduj, że od tej pory, nie ma nic istotniejszego niż Wolność, Prawda i Miłość. Tyle wystarczy, by ZMIANA dokonała się bez wysiłku.

 

Zapraszam, do tego potężnego Pola Mocy w Nas, niech się objawi w tym całym majestacie poddania temu, Kim Jesteś.

Tematy spotkania:

* balans w każdej dziedzinie Życia– jeśli brakuje harmonii i zrozumienia w jednym aspekcie życia, będzie to zawsze wpływało na wszystkie pozostałe.
Rozpoznasz w jaki sposób integrować, to co pozornie tworzy rozłam.

 

* wybór czy przymus?– jeśli czujesz, że twoje wybory są zdeterminowane przymusem płynącym z programowych wzorców, to już czas, aby działać jako niezależny Twórca swych projektów na Planecie Ziemia.

 

* energetyczna Wolność– jeśli wciąż wpływają na Ciebie energetyczne komentarze i wzorce innych, to już pojawia się ten moment, w którym potrafisz wznieść się ponad te kontrolujące standardy.

 

*sen ofiary– jeśli wciąż śnisz swój sen ofiary okoliczności, ludzi, przeszłości- to już czas na Przebudzenie z tego ogromu nieporozumień.

 

*Przebudzony Twórca– i nastaje Świt, a Ty z radością i z pełną świadomością wznosisz się ponad stare konstrukcje ograniczonych wymiarów – i TWORZENIE staje się zabawną realizacją myśli pozbawionych ograniczeń.

 

*Manifestacja Rzeczywistości– już wiesz jak ten Świat stworzony z myśli staje się Manifestają opartą na Mocy i Prawdzie.

 

*Moc Serca– w Polu Serca, kończą się kompromisy i udawanie słabości wobec manipulujących przekonań.

 

Wykład

Medytacja

Oddech

Uwolnienie kolejnych programów

Cart
  • No products in the cart.