Aktualny status
Nie jesteś zapisany/a
Cena
399.88
Zacznij już teraz!

Zapraszam na 7 dniowy Proces, dzięki któremu poczujesz totalny Relax na na każdym poziomie i doświadczysz MaxTransformacji dzięki dostrojeniu się do Pola Serca i uwolnienia swojej tożsamości z zaprogramowanym umysłem.
Każdego wieczoru przez 7 dni stwórz swój rytuał i zadbaj o swoją przestrzeń, tak aby naturalnie skupić się na oddechu i medytacyjnym przekazie. Zamknij oczy i pozwól, aby nowe przestrzenie się objawiły.

1 dzień – Dobrostan

Medytacja wdzięczności – Aktywująca wszelki dobrostan, uwolnienie programów blokujących
wielowymiarowe postrzeganie rzeczywistości.
Przepływ, obfitość, w każdej przestrzeni.
Wspólne zatrzymanie i weryfikacja, uwolnienie automatycznych myśli. Aktywacja potencjałów.
Przestrzeń bez lokalizacji.
Obfitość zaczyna się od Ciebie

2 dzień – Zanurzenie w siebie

Medytacja miłości dla ciała, Boska Forma wypełniona światłem, Ciało jest twoim dziełem. Poszerzenie świadomości w Polu Serca. Chwila Obecności. Uwolnienie sztucznych granic. Uwolnienie traum i blokad. Piękno Boga w Tobie. Rozpoznanie siebie. Przebudzenie do Prawdy. Przemiana projekcji. Naturalny spokój. Otwarte Serce. Koniec cierpienia. Oddech.

3 dzień – Wolność

Odblokowanie wzorców energetycznych i programowych.Otwarcie, zatrzymanie i odkrywanie Wolności w sobie. Wewnętrzny blask i światło. Wolność nieograniczonej Istoty. Obnażenie programów.Koniec poszukiwań. Prawda w Obecności.Obserwacja ciała i przemiana przez oddech i obserwację Twórcy.

4 dzień – Moc

Aktywacja mocy, uwolnienie programów ofiary systemów, okoliczności, zewnętrznych wpływów. Aktualizacja danych. Integracja w Przestrzeni Serca. oddech. Rozpuszczenie wątpliwości umysłu. Przemiana częstotliwości ciała, aktywacja pełnej mocy w ciele.

5 dzień – Obfitość

Oddech, zatrzymanie, uwolnienie starych przekonań, aktywacja niezależności od starych wzorców, nowe odsłony życia. Objęcie Miłością. Deklaracja przyjmowania dobra i obfitości. Rozpoznanie kreatora w sobie. Przyjmowanie darów i uwolnienie programów sabotujących prawdziwą Moc. Otwarcie się na przyjmowanie i wdzięczność. Spokój i harmonia. Dostrojenie do przepływu.

6 dzień – Relacja ze sobą

Aktywacja połączenia z Miłością w sobie. Przyjęcie Miłości. Wdzięczność dla ciała. Połączenie z ciałem. Integracja w Miłości. Transformacja postrzegania ciała. Słuchanie ciała. Intymna relacja ze sobą i z innymi. Otwarcie się na Miłość i wspaniałe relacje z poziomu bezwarunkowości. Harmonia i Prawda, zaufanie Życiu. Totalna bliskość z istnieniem. Brak sztucznych granic. Lekkość i oddech.

7 dzień – Dobrostan

Uwolnienie przekonań, że musimy czerpać energię z zewnątrz. Aktywacja informacji z głebokiej przestrzeni. Uwolnienie programów i rozpoznanie siebie. Wibracja w świetle.Rozpoznanie nieograniczonej Przestrzeni i braku warunków dla ciebie. Nowe obrazy w postrzeganiu. Myśl osadzona w sercu – to ciało jest absolutnie czyste, kryształowe- Moc Boga w nim. Jedność z Wszechświatem. Jesteś. Oddech. Koniec wysiłku i napięcia. Zatrzymanie. Najwyższa wibracja. Obecność.

Cart
  • No products in the cart.